Společnost

Více o nás


Společnost

JUSTINCASE vyrábí přenosné bary, které získaly již mnoho ocenění. Slaví úspěch na evropském trhu především díky kombinaci těch nejvyšších designových standardů a unikátní funkčnosti. Nabízíme ideální možnosti brandingu za účelem maximální podpory marketingového záměru vaší značky.

Naši klienti

Mezi naše klienty patří největší mezinárodní výrobci a distributoři jídel a nápojů, organizátoři společenských akcí, hotely, bary, restaurace, cateringové společnosti, marketingové agentury a půjčovny vybavení pro společenské akce. Ať už je přenosný bar potřeba pro prodejní výstavy, uzavřené akce, party, ochutnávky, recepce či klub, JUSTINCASE svým klientům vždy plně vyhoví.

Rene Chavanne

Vystudovaný produktový inženýr, spolupracoval s londýnským návrhářem Ronem Aradem a později založil vlastní návrhářské studio ve Vídni. Jeho prioritou je kombinovat technické i designové aspekty tak, aby vždy nalezl elegantní a funkční řešení. V roce 2004 založil JUSTINCASE. Chcete uplatnit svůj talent a hledáte výzvu v podobě jedinečné pracovní příležitosti? Staňte se součástí našeho úspěchu! Připojte se k našemu týmu JUSTINCASE Trading GmbH a kontaktujte nás zdePartneřiCopyright © 2014 JUSTINCASE TRADING GmbH. All rights reserved.